Harvester to kombajn zrębowy, wykorzystywana szeroko w wycince drzew. To maszyna samobieżna, która posiada głowicę ścinkową wyposażoną w noże lub piłę. Ten element montuje się zazwyczaj na przegubowym wysięgniku, który steruje się w sposób hydrauliczny.

Harvester służy do pozyskiwania drewna. Szczególnie polecany jest do drzew o pniu w kształcie strzały (np. drzewa iglaste, brzoza, olcha). Maszyna umożliwia bardzo wydają pracę oraz znaczne zwiększenie wydajności wycinki drewna.

Znajdź odpowiedniego harvestera

W naszej bazie przedstawiamy najbardziej atrakcyjne oferty sprzedaży harvestera z całej Polski. Nasz portal to bardzo funkcjonalna giełda, na której przedstawiamy oferty różnego rodzaju maszyn z branży leśnej.

Oferty sprzedaży i kupna harvestera

Staraliśmy się, by maksymalnie zwiększyć funkcjonalność i przejrzystość strony, by poszukujący profesjonalnego harvestera znaleźli go tak szybko, jak to możliwe.

Serdecznie zapraszamy do czynnego dodawania ogłoszeń o kupnie i sprzedaży kombajnów zrębowych. Być może znajdziesz klienta lub swoją wymarzoną maszynę do pracy bez żadnego problemu.

Kłonice do drewna kompletne lub same ławy exte lub inne kupię

Data dodania 06-03-2017 00:00:00
Numer ogłoszenia 3205

Produkt używany
Cena do negocjacji Tak
Województwo podkarpackie
Miasto Przybówka
Dodane przez Osoba prywatna

Kupię wszystkie sprawne części do pilarki husqvarna 346 xp . Podana cena jest ceną przykładową. Wrazie pytań proszę o kontakt.

Data dodania 04-01-2017 00:00:00
Numer ogłoszenia 2805

Produkt używany
Cena do negocjacji Tak
Województwo pomorskie
Miasto Sominy
Dodane przez Piotr Hoppe