Najczęściej zadawane pytania

1. Ile kosztuje wizytówka w BranżaLeśna.pl?

  • Odp: Wizytówka z podstawowymi danymi firmy w BranżaLeśna.pl (Pakiet Brzoza)- jest bezpłatna!

2. Jak długo widoczna jest wizytówka po umieszczeniu w Serwisie ?

  • Odp: Po umieszczeniu wymaganych danych kontaktowych, lokalizacji i zatwierdzeniu ich przez moderatora wizytówka jest widoczna bezterminowo. Wyłącznie na wyraźne żądanie klienta możliwe jest  usunięcie wizytówki z systemu.

3. Czy wizytówka firmy widoczna jest w całej Polsce?

  • Odp: Tak. Każdy użytkownik Serwisu ma dostęp do danych Twojej firmy lub usługi jaką świadczysz.

4. Jak mogę się zarejestrować w serwisie?

  • Odp: Rejestracja w serwisie możliwa jest z kilku poziomów. Najbardziej popularne możliwości rejestracji to: panel rejestracyjny i poczta e-mail, Facebook, Google+. Sam zdecyduj jaka forma jest dla Ciebie najwygodniejsza!

5. Czy opłaty przez Przelewy24 są bezpieczne?

  • Odp: Płatności poprzez Przelewy24 są najbezpieczniejszą formą zapłaty! Nie ma tu możliwości błędnego przelewu, wszystkie transakcje są skrupulatnie badane pod kątem poprawności. Płatność jest natychmiastowa, toteż usługa o jaką prosisz zawsze jest natychmiastowo wykonywana!

6. Czy otrzymam fakturę za opłaty w Serwisie BranżaLeśna.pl?

  • Odp: Za każdą płatną usługę wykonaną w Serwisie BranżaLeśna.pl wystawiamy fakturę Vat, którą na żądanie otrzymasz poprzez e-mail wskazany w procesie rejestracji. W dowolnym momencie możesz ją pobrać, zapisać lub wydrukować.

7. Czy nie posiadając firmy mogę również wpisać się do serwisu BranżaLeśna.pl?

  • Odp: Oczywiście! Jeżeli nie jesteś przedsiębiorcą leśnym lub transportowym, a od czasu do czasu świadczysz usługi z zakresu leśnych prac, to nic straconego! Zarejestruj się w Serwisie BranżaLeśna.pl jako osoba fizyczna! Korzystaj z Serwisu gdzie chcesz i jak chcesz, kupuj sprzedawaj, bądź widoczny dla innych!

8. Czy w Serwisie mogę umieścić kilka ogłoszeń?

  • Odp: Tak. Ogłoszenia w Serwisie w każdej kategorii mogą być umieszczane bez limitu. W zależności od Pakietu jakim operujesz ogłoszenia w wielu kategoriach mogą być bezpłatne (Pakiet Sosna i Dąb), płatne każdorazowo (Pakiet Brzoza) lub zupełnie bezpłatne w każdym z pakietów (ogłoszenia drobne).